DoLast – produkowany przez Dolezych osprzęt do podnoszenia.

Osprzęt DoLast posiada wiele różnorodnych funkcji i zastosowań. Nasi kompetentni konsultanci chętnie pomogą Państwu w wyborze właściwego produktu dostosowanego do potrzeb. Aby zaproponować najlepszy sposób rozwiązania powstałych problemów technicznych proponujemy wizytę naszego konsultanta w Państwa Firmie. Dzięki zaprojektowaniu osprzętu DoLast przez  doświadczonych inżynierów, nie mamy ograniczeń w realizacji założonych celów i rozwiązywania powstałych trudności.

Oferujemy rozwiązania począwszy od standardowej wizyty do zaprojektowania dla Państwa specjalnego urządzenia lub osprzętu służącego do podnoszenia. Wykorzystywany przez nas najnowocześniejszy system 3D CAD, pozwala na wyeliminowanie wszystkich wad konstrukcyjnych na etapie projektowania. Wysoka jakość naszych produktów zapewnia zastosowanie komponentów o wysokiej wytrzymałości. Wykwalifikowani pracownicy, certyfikowani spawacze oraz inżynierowie  gwarantują niezawodność produktów DoLast. Wszystkie urządzenia są dostarczane wraz z instrukcja obsługi oraz deklaracja zgodności.

Użytkowanie urządzeń do podnoszenia.

Podczas użytkowania i konserwacji urządzeń DoLast nasz Dział Techniczny jest do Państwa dyspozycji. Jeżeli chcielibyście Państwo dostosować produkty serii DoLast do swoich potrzeb, prosimy o kontakt z nami.

 

Na kolejnych stronach więcej informacji o produktach DoLast. Jeżeli mielibyście Państwo dodatkowe pytania jesteśmy do Państwa dyspozycji.