Dolezych – Państwa partner w zakresie bezpiecznego podnoszenia i transportu

Nazwa Dolezych jest symbolem kompetencji i doświadczenia od ponad 80 lat, w Polsce od 25 lat. Dolezych to ponad 20 000 produktów wytwarzanych zgodnie z najbardziej wymagającymi normami międzynarodowymi, które spełniają najwyższe wymagania, dotyczące jakości. Firma Dolezych to ekspert w dziedzinie podnoszenia i zabezpieczanie ładunków. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz ciągłe ich udoskonalanie uczyniły firmę jednym z największych dostawców w Europie. Obecnie Firma zatrudnia 600 pracowników pracujących w centrali w Dortmundzie oraz w ośmiu spółkach na 4 kontynentach.   weltkarte_9_niederlassungen_inten_polnisch     Dolezych Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach działa na rynku polskim od 1992. 25 lat rozwoju w Polsce zaowocowało osiągnięciem pozycji największego producenta w kraju i znaczącego eksportera do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Nieustanny wzrost efektywności wytwarzania przy jednoczesnym utrzymywaniu stałej wysokiej jakości powoduje, że można z nami budować stabilne, długotrwałe relacje handlowe. Klienci wybierają nas nie tylko ze względu na korzystny stosunek ceny do jakości towaru, ale również ze względu na naszą filozofię pracy, która obejmuje m.in.:
  • Rozwiązywanie indywidualnych problemów klientów związanych z podnoszeniem i zabezpieczaniem ładunków
  • Oferowanie możliwie najszerszego asortymentu,
  • Sprzedaż wyłącznie towarów najwyższej jakości,
  • Dogodne, ekspresowe terminy dostaw możliwe do uzyskania dzięki dużemu potencjałowi produkcyjnemu, finansowemu i doświadczeniu
  • Dzielenie się z naszymi odbiorcami wiedzą poprzez doradztwo, szkolenia, seminaria
Połączenie wytwarzania wysokiej jakości produktów i fachowej wiedzy powoduje, że z naszych usług korzystają nie tylko nasi długoletni partnerzy, ale także Szkoły Wyższe, instytucje państwowe i szkoleniowe. Wszelkich wyjaśnień, porad lub rozwiązań nietypowych związanych z dźwiganiem i zabezpieczaniem ładunków chętnie udzielą nasi doradcy techniczni.