ud-td

Naszym celem jest Państwa zadowolenie

Dolezych – ta nazwa przez ponad 80 lat kojarzona jest z kompetencją i osiągnięciami. Nasze produkty i usługi spełniają wymogi najwyższej jakości; naszym celem jest poziom jakości działania przekraczający oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy na pierwszym miejscu w Polsce pod względem potencjału produkcyjnego w zakresie technologii podnoszenia i zabezpieczania ładunków.

Pierwsze miejsce gdyż, wymagający klienci w pierwszej kolejności myślą Dolezych:

  • potrafimy znajdować rozwiązania dla indywidualnych wymagań,
  • jesteśmy w stanie zaoferować największa gamę produktów, ponieważ jesteśmy producentem kompletnej ich gamy,
  • cena naszych produktów optymalnie odpowiada stosunkowi do osiągów,
  • oferujemy wyłącznie produkty pierwszej klasy o sprawdzonej jakości (PN-EN ISO 9001),
  • gwarantujemy najkrótsze możliwe terminy dostawy,
  • nasze usługi obejmują kompetentne doradztwo, konserwację, badania, naprawę oraz seminaria wzgl. zaawansowane szkolenia.

Innymi słowy: w 100% wierzymy we wszystko, co oferujemy. Tylko w ten sposób możemy identyfikować się z naszą Ofertą i jesteśmy w stanie to zagwarantować !

Nasza zmotywowana i przyjazna załoga, której fachowość podlega stałemu rozwojowi dzięki programowi szkoleń, dzięki swojej wiedzy i kompetencji stanowi podstawę skutecznej współpracy z naszymi klientami.

Na każdym etapie uwzględniane są konsekwencje działań dla środowiska, nawet w przypadku braku prawnych wymogów w tym zakresie. Każdy członek załogi odpowiada za ochronę środowiska.

Staramy się stale poprawiać skuteczność działania stosując innowacje, zawsze nowoczesne, konsekwentne inwestycje i technologie. Dlatego też naszym kryterium oceny skuteczności są klienci zadowoleni z naszych rozwiązań.

Serdeczne pozdrowienia

 

Udo i Tim Dolezych