Nasz Zespół jest do Państwa dyspozycji:

 

poniedziałek – czwartek w godzinach 7:00 – 16:00

piątek w godzinach 7:00 – 15:00

 

Dolezych Sp. z o.o.

Ul. Koszykowa 1B

40-760 Katowice

 

e-mail: info@dolezych.pl

Tel.:   032-60 35 801

Fax:   032-60 35 829                                                             

 

 

Kierownik Działu Handlowego:

 

Ryszarda Hat
tel. 032-60-35-820

e-mail: rhat@dolezych.pl

  

Dział Zawiesi Pasowych i Wężowych:                  

 

Justyna Pogrzeba

tel. 032-60-35-811

e-mail: jpogrzeba@dolezych.pl

 

Jerzy Knap

tel. 032-60-35-812

e-mail: jknap@dolezych.pl

 

Katarzyna Rilke         

tel. 032-60-35-814 

e-mail: krilke@dolezych.pl

 

Dział Zawiesi Linowych i Łańcuchowych:

 

 

Ewelina Wawrzyczny

tel. 032-60-35-821

e-mail: ewawrzyczny@dolezych.pl

 

Dymitr Zwolski

tel. 032-60-35-824

e-mail: dzwolski@dolezych.pl

 

Maciej Bazger

tel. 032-60-35-826

e-mail: mbazger@dolezych.pl

 

Przedstawiciele Handlowi

                                     

Polska Południowa

Robert Myśliwiec

tel. kom. 603 638 000                                              

e-mail: rmysliwiec@dolezych.pl

 

Polska Północna

Łukasz Wojciechowski

tel. kom. 601 087 362

e-mail: lwojciechowski@dolezych.pl

 

Trawersy,                                                               

kontrole zawiesi, szkolenia

                                    

tel. 032-60-35-822

e-mail: mdrozga@dolezych.pl

tel. 032-60-35-876

e-mail: jkwapien@dolezych.pl

 

Logistyka:

 

tel. 032-60-35-813